KONST / Litografier / Färglitografi 16606128
nr 1660 6128
Färglitografi
Ben David. Signerad, numrerad 1Ben 9/175, kvinna. Färglitografi, bildmått: 44x59 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:48:23
24/11 20:02:55